pl en

Aktualności

18/03/2022
8 urodziny Testcase!
18 marca Testcase obchodzi urodziny i z tej okazji chcielibyśmy podziękować naszym pracownikom, klientom i wszystkim osobom zaangażowanym w nasz rozwój
więcej >>
8 urodziny Testcase!
04/01/2022
Testowanie dostępności
4 stycznia, czyli w rocznicę urodzin jego twórcy, obchodzimy Światowy Dzień Braille'a - alfabetu, który ułatwia życie osobom niewidomym i niedowidzącym. Z tej okazji warto zastanowić się, jak można ułatwić osobom z niepełnosprawnościami funkcjonowanie w cyfrowym świecie, szczególnie z perspektywy testera.
więcej >>
Testowanie dostępności
23/12/2021
Wesołych Świąt!
W te ostatnie dni roku pragniemy podziękować za dotychczasową współpracę i życzyć, aby przyszły rok obfitował w owocne projekty i same sukcesy!
więcej >>
Wesołych Świąt!
08/12/2021
No Bullshitt About...Testing.
Już w czwartek kolejna edycja konferencji o wdzięcznej nazwie No Bullshit about...testing.
więcej >>
30/11/2021
Czwartki z programowaniem!
W ramach akcji "Czwartki z programowaniem" co tydzień organizowane są wykłady na warszawskich uczelniach - UW oraz SGH. 2 grudnia o godz. 18:30 odbędzie się wykład na temat podstaw testowania.
więcej >>
24/11/2021
Black Friday coraz bliżej – czy jest to wyzwanie dla działu IT? 🤔
Czarny Piątek zawsze odbywa się w ostatni piątek listopada i sklepy – zarówno tradycyjne jak i internetowe - organizują wtedy wyprzedaże. Mimo, że wielokrotnie udowodniono, że obniżki nie są tak atrakcyjne jak może się początkowo wydawać, wielu klientów i tak planuje wybrać się wtedy na zakupy.
więcej >>
Black Friday coraz bliżej – czy jest to wyzwanie dla działu IT? 🤔
19/11/2021
Rola automatyzacji w świecie testów
Ostatnio przybliżyliśmy temat automatyzacji i dlaczego odgrywa ona coraz większą rolę w świecie testerskim. Jak wyglądało to u nas i czemu stawiamy na ten typ testowania? ⚙️
więcej >>
02/11/2021
Czy automatyzacja zawładnie światem testów? 🧐
Automatyzacja testów jest coraz bardziej popularna i wiele firm chętnie ją wprowadza, ponieważ niesie za sobą wiele korzyści. Według danych przedstawionych przez Astasie Myers dla Medium.com testy automatyczne należą do najszybciej rozwijających się obszarów rynku testowania oprogramowania.
więcej >>
pl en