pl en

News

23/12/2021
Wesołych Świąt!
W te ostatnie dni roku pragniemy podziękować za dotychczasową współpracę i życzyć, aby przyszły rok obfitował w owocne projekty i same sukcesy!
more >>
Wesołych Świąt!
08/12/2021
No Bullshitt About...Testing.
Już w czwartek kolejna edycja konferencji o wdzięcznej nazwie No Bullshit about...testing.
more >>
30/11/2021
Czwartki z programowaniem!
W ramach akcji "Czwartki z programowaniem" co tydzień organizowane są wykłady na warszawskich uczelniach - UW oraz SGH. 2 grudnia o godz. 18:30 odbędzie się wykład na temat podstaw testowania.
more >>
24/11/2021
Black Friday coraz bliżej – czy jest to wyzwanie dla działu IT? 🤔
Czarny Piątek zawsze odbywa się w ostatni piątek listopada i sklepy – zarówno tradycyjne jak i internetowe - organizują wtedy wyprzedaże. Mimo, że wielokrotnie udowodniono, że obniżki nie są tak atrakcyjne jak może się początkowo wydawać, wielu klientów i tak planuje wybrać się wtedy na zakupy.
more >>
Black Friday coraz bliżej – czy jest to wyzwanie dla działu IT? 🤔
19/11/2021
Rola automatyzacji w świecie testów
Ostatnio przybliżyliśmy temat automatyzacji i dlaczego odgrywa ona coraz większą rolę w świecie testerskim. Jak wyglądało to u nas i czemu stawiamy na ten typ testowania? ⚙️
more >>
02/11/2021
Czy automatyzacja zawładnie światem testów? 🧐
Automatyzacja testów jest coraz bardziej popularna i wiele firm chętnie ją wprowadza, ponieważ niesie za sobą wiele korzyści. Według danych przedstawionych przez Astasie Myers dla Medium.com testy automatyczne należą do najszybciej rozwijających się obszarów rynku testowania oprogramowania.
more >>
07/10/2021
Historia testowania
Mimo, że testowanie oprogramowania jest stosunkowo młodą dziedziną, to już na stałe zagościło w branży IT i większości projektów. Skąd się jednak wzięło i jak się rozwijało?
more >>
Historia testowania
09/09/2021
Dzień Testera Oprogramowania
9 września to Dzień Testera Oprogramowania. 🤓 Został on ustanowiony na pamiątkę pierwszego zaraportowanego "buga" w 1947 r., kiedy to ćma (!) zaburzyła pracę komputera elektromechanicznego stworzonego na Harvardzie. Mimo, że niewiele ma to związku z aktualnym testowaniem oprogramowania, data ta ma wymiar symboliczny. Wszystkim Testerom życzymy wszystkiego najlepszego w Waszym dniu, sukcesów na każdym polu i satysfakcji z pracy! 🏆💻
more >>
Dzień Testera Oprogramowania
pl en