pl

Ruszyły zapisy na Test Dive!

Test Dive to jedna z największych konferencji testerskich w Polce, organizowana przez pracowników Nokii w Krakowie. 

Tegoroczna – już VI edycja Test Dive – odbędzie się 13 października. Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemicznymi obostrzeniami, w tym roku każdy spragniony fan eventów w formie stacjonarnej będzie mógł na żywo posłuchać prelegentów w Multikinie w Krakowie. Natomiast zwolenników formy online zapraszamy na nasz kanał na YouTube, gdzie pojawią się transmisje oraz materiały dodatkowe z tegorocznej edycji Test Dive.

Bezpłatna rejestracja uczestników rozpoczęła się 12 września i jest aktywna aż do oficjalnego startu wydarzenia. Organizatorzy zachęcają jednak, by nie zwlekać, ponieważ zapisane osoby otrzymają wcześniejszy dostęp do zamkniętej grupy na Discord. Dodatkowo liczba miejsc w Multikinie jest ograniczona, stąd rejestracja dla uczestników, którzy chcieliby wziąć udział w konferencji w formie stacjonarnej, będzie otwarta tylko do czasu zapełnienia miejsc.

To tam uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań panelistom, a także prowadzenia dyskusji z innymi uczestnikami. Poza tym, zarejestrowane osoby już podczas trwania konferencji będą miały szansę na wygranie kodów na ebooki.

Konferencja Test Dive organizowana jest od 2017 roku i porusza tematy związane z takimi dziedzinami jak testowanie, IoT, Machine Learning, DevOps, Agile czy security. Tegoroczna edycja skupi się na zagadnieniach związanych z: technikami i metodologią testowania, automatyzacją testów (z przykładami konkretnych technologii i narzędzi), machine learning, cyberbezpieczeństwem, kryptowalutami, blockchainami i informatyką śledczą.

Wśród prelegentów VI odsłony Test Dive Conference znajdą się m.in.: Julio Cesar Fort, Michał Sajdak (założyciel sekurak.pl & securitum.pl), andrzej.btc i Mohamed Trabelsi (Bell labs).

Oprócz wykładów zapraszamy również na panel dyskusyjny. Wydarzenie jest skierowane zarówno do specjalistów z branży, jak i studentów. Udział w konferencji to również szansa na wymianę doświadczeń i networking. 

Dołącz już dzisiaj na: www.testdive.pl. 

Śledź nas na: Facebooku: https://www.facebook.com/TestDiveConference i LinkedInie: https://www.linkedin.com/company/test-dive-conference/.

Do zobaczenia w Multikinie w Krakowie lub na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC-8YqwFBC15rMjJRzt3OY9A

pl